MÖBLER / Bord / Pelarbord 7449237
nr 744 9237
Pelarbord
diameter: 43, höjd: 69
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:19:09
150 kr
150 kr